Bausch + Lomb vēsture

Bausch + Lomb stāsts

Viens no vecākajiem ASV dibinātiem uzņēmumiem Bausch + Lomb šodien vēl joprojām darbojas, bet tā pirmsākumi meklējami 1853.gadā, kad vācu izcelsmes imigrants Johans Jākobs Baušs Ročesterā Ņujorkas pavalstī atvēra nelielu optikas preču veikaliņu. Kad uzņēmuma paplašināšanai viņam bija nepieciešams vairāk naudas, viņš aizņēmās 60 ASV dolārus no sava laba drauga Henrija Lomba. Baušs apsolīja, ka gadījumā, ja bizness augs, Lombs kļūs par pilntiesīgu partneri. Bizness patiešām attīstījās un biznesa partnerība tika nodibināta.

Bausch + Lomb darbības pirmajos gados sāka ražot revolucionārus briļļu rāmjus no gumijas, kā arī dažādas optiskas ierīces, kuru izgatavošanai bija nepieciešama augsta ražošanas precizitāte. Līdz 1903.gadam uzņēmums bija nopatentējis mikroskopu, binokli un pat fotokameras objektīva diafragmu, kuras darbība balstījās uz to, kā uz gaismu reaģē cilvēka acs.

Inovāciju vēsture

1900. gadā Bausch + Lomb joprojām ieņēma vadošo vietu optikas ierīču inovatīvo tehnoloģiju ražotāju vidū. Bausch + Lomb izgatavoja pirmo Amerikā ražoto optiskas kvalitātes stiklu, izstrādāja pilnīgi jaunas saules brilles militārām vajadzībām 1. Pasaules kara laikā un izgatavoja lēcas, ko izmantoja fotokamerās, ar kurām tika izgatavotas pirmās Zemes satelīta Mēness fotogrāfijas. 1971. gadā Bausch + Lomb nāca klajā ar pirmajām mīkstajām lēcām, un līdz pat šai dienai uzņēmums ir lielākais acu veselības produktu ražotājs pasaulē.

Kaut gan produkti un laiki ir mainījušies, Bausch + Lomb joprojām stingri turas pie savu tradīciju mantojuma un paliek uzticīga inovācijām, kvalitātei un precizitātei, kādu to iedibināja Johans Jākobs Baušs un Henrijs Lombs. 2013. gada augustā uzņēmums Bausch + Lomb kļuva par Valeant Pharmaceuticals International, Inc. acu aprūpes uzņēmuma sastāvdaļu.

Online Beratung - form

Online Beratung - page