"Bausch + Lomb" ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas rada un ražo acu veselības aprūpes produktus. Uzņēmuma ražoti produkti ietver pilnu acu kopšanas līdzekļu  klāstu - no redzes korekcija uz medicīnisko un ķirurģisko ārstēšanu.

Redzes korekcija tiek ražots liels klāsts dažādu veidu  kontaktlēcu un lēcu  kopšanas līdzekļu. Tādi  pasaulē pazīstami  zīmoli ka "Soflens" kontaktlēcas un šķīdumi lecu kopšanai "Renu" un "Biotrue". 

Kopš 2015. gada kompānija ir paplašinājusi savu sortimentu ar briļļu ietvaru līniju.

Daļu no ražotiem produktiem  sastāv zāles, medicīnas ierīces un uztura bagātinātāji, paredzēti dažādu acu slimību ārstēšanai un profilaksei. Piemērām tādi pasaulē pazīstami acu pilieni sausām acīm ka "Artelac" un "Hyal-Drop" ir izgatavoti viena no modernākām Berlīnes rūpnīcām.

Īpaši lielu uzmanību uzņēmums velta acu operācijās izmantojamām ķirurģiskām iekārtām VICTUS, Stellaris, kari  arī Bausch +Lomb  introokulāras  lēcas  "EnVista, Acre, Crystal ir iecienītas pateicoties savas augstai kvalitātei.

Ķirurgu vidu ir labi pazīstamas augstākas kvalitātes ķirurģiskie instrumenti Storz®.  Bausch + Lomb Surgical daļas lepnums - inovatīvi lāzeri acu operācijai, kas izstrādā un ražo kompānija Technolas Perfect Vision GmbH. 

Kompānija "Bausch + Lomb" tika dibināta 1853.gadā. Par šiem ilgiem gadiem  kompānija iekāroja oftalmologu, optometristu, optiku speciālistu un farmaceitu un pacientu uzticību visā pasaulē. 2013.gadā kompāniju "Bauch + Lomb" iegādājās liela korporācija Valeant Pharmaceuticals International, tādējādi  divi veiksmīgi pasaules farmācijas uzņēmumi ir apvienojuši spēkus, labākas  tradīcijas un mūsdienīgu pieredzi, panāca spēcīga zīmola atzinību.

Online Beratung - form

Online Beratung - page